Wie is wie?

Directie

Directeur Theater Cees Debets
Zakelijk directeur Lidy klein Gunnewiek 
Artistiek directeur Eric de Vroedt
(v.l.n.r.)

   

Mail naar het directiesecretariaat voor contact met een van de directieleden.

Directiesecretariaat

Directiesecretariaat: Michaela Sormani, Marianne Hilkhuijsen
Directiesecretaris: Lotte van den Heuvel
Medewerker verkoop en partnerschappen Joost de Kleine Beek

Artistiek bureau

Hoofd artistiek bureau & dramaturg Remco van Rijn
Dramaturgen Karim Ameur, Willemijn Barelds en Martine Manten.
Ensemble coördinator Julie Peters
Medewerker artistiek bureau Erna van den Berg

Regisseurs

Eric de Vroedt, Noël Fischer, Erik Whien, Eline Arbo, Eva Line de Boer, Theu Boermans, Casper Vandeputte en Black Sheep Can Fly.

Acteurs

Soumaya Ahouaoui, Mariana Aparicio Torres, Bram Coopmans, Tamar van der Dop, Hein van der Heijden, Antoinette Jelgersma, Yela de KoningEmmanuel Ohene Boafo, Mark Rietman, Betty Schuurman, Joris Smit, Jaap Spijkers, Rick Paul van Mulligen en Romana Vrede

Meer informatie over ons ensemble

HNTjong

Artistiek leider Noël Fischer
Zakelijk leider HNTjong Ulrike Söbbeke

Projectleider HNTjong Isaura Sanwirjatmo
Dramaturg Martine Manten
Productieleider Fred van de Schilde
Marketing & Communicatie Daan Valkhof

Productie en Techniek

Manager technische en productionele bedrijfsvoering Anke Wirken

Hoofd productie en planning Wilma Heerings
Productieleider stadsvieringen en programmering Gerjan Schreuder en Maria Toko
Productieleider educatie Stephanie Soemanta
Productieleiders Monique Koppers, Floor van Hees en Fred van de Schilde (HNTjong)
Medewerker productie Mirjam Overdevest

Hoofd techniek Glenn Neyndorff
Werkvoorbereider Koninklijke Schouwburg Glenn Neyndorff & Lisanne van de Kuijt - Hendriks.
Werkvoorbereider Theater aan het Spui / Zaal 3  Djurre van de Vlekkert

Technische productie Casper Jansen
1e inspiciënten Iain Hoeffnagel, Paul in het Veld en Jan Harm Wagner.

Inspicienten Marco Alibux, Anthi Bel, Robin van den Berg, Wil Casper, Niels van Elten, Lennart Esser, Bram van Gameren, Marten de Groot, Maus Hendriks, Daniel Kok, Gerco Kolthof, Bart de Lange, Michel Langezaal, Berry Lemmen, Ivo Pas, Leroy van der Spek, Lukas Tulkens, Koen Veldman, Lex Verkade, Marieke Visser, Michelle de Vries, Bob van der Weerden en Robbert Weinen.

Alle contactgegevens per locatie

Decoratelier

Hoofd decoratelier Ruud Brouwer (decorateur)
Eerste medewerker Ron van Rijn (timmerman/lasser/metaalbewerker)
Medewerkers Mick Krispijn (timmerman/lasser/metaalbewerker), Maite Kragl (decorateur/shaper) en Michel Verboon (timmerman).

Kostuumatelier

Hoofd kostuumatelier Iris Elstrodt
Eerste medewerker Stef Krull
Medewerkers Amanda van Marion, Marijne Addink en Kiswati van Keulen.

Programmering

Programmeurs Miel van Teijlingen, Mark Kalsbeek, Daan Valkhof 
Curator Zaal 3 & 4 John de Weerd 
Programmamakers Paul Slangen en Rehana Ganga

Educatie en Interactie

Manager HNTeducatie en interactie Leo Sterrenburg
Educatiemakers Dimphna van Kempen, Iselin van Duuren, Lotte de LeeuwSophie Plekker en Tim Lafeber.
Programmamaker Laura van Zuijlen
HNTonbeperkt Saartje Oldenburg en Willemijn Haasken
Productie HNTonbeperkt Thomas van der Want
Zakelijk assistent Hanna van de Ven
Planning en administratie Frauke van Opstal
Productie Educatie Stephanie Soemanta
Marketeer HNTeducatie Daan de Groot

Marketing 

Hoofd marketing & development Monique Rutten
Teamleider programmering Rio van der Oest
Marketeers programmering Nadine van Pinxteren en Macy Pole
Marketeers eigen producties Daan Valkhof en Aafke Maat
Marketeer diversiteit en inclusie Martijn Westerop
Marketeer producties & campagnes Lindy Kuit
CRM en e-mail marketeer Claire de Winter
Storyteller Oscar Bouwhuis
Social media marketeer Linda van Mil
Marketeer educatie Daan de Groot
Product owner digital Alyssa Thiele
Algemeen publiciteit@hnt.nl

Ben je van de pers? Bekijk hier hoe je het beste met ons in contact komt.

Development

Hoofd marketing & development Monique Rutten
Zakelijke relaties Aicha Lamniai
Particuliere begunstigers Martijn Westerop, Sheila Turabaz en Elsbeth de Witt Wijnen
Commerciele activiteiten & dienstverlening Adinda Pluimer en Saskia Malanczuk.

Kaartverkoop & informatie

Hoofd verkoop en informatie Marjolein de Jong
Coördinator frontoffice Bo Derks
Coördinator backoffice Rixt Mekenkamp
Kassamedewerkers Corine Zevenster, Dieuwke le Feber, Nik van den Berg, Marianne de Vogel, Lieze Lutz, Julia van Diepen, Timo Walhof
Service algemeen service@hnt.nl

HRM

HR-adviseurs Jacqueline van Boheemen en Karlijn van Hulst

Financiën & Control

Hoofd financiën en control Robert Spillenaar
Facturen: Facturen@hnt.nl
Borderellen: Borderel@hnt.nl
Contracten: Contracten@hnt.nl

ICT & Facilitair

Medewerker ICT Humberto Ramos
Hoofd Facilitair Jeroen Feelders
Werkvoorbereider facilitair Sameer Soekhai
Huismeesters Marius Hamaker en Jelle Dalm
Gebouwbeheer Peter van Bogget
Conciërge Eric Moevi Akue
Receptiemedewerkers Gerard Alkemade, Annelies van der Bie, Tim Dietz, Quirina van Hof, Iris Ommering, Irma Oostermeyer, Angela Slijngard en Brechje Weerd.

Publieksservices & Horeca

Locatiemanagers: Bruno Kersbergen, Sandra van Egmond en Joyce Zuidwijk

Raad van toezicht

Jozias van Aartsen 
Clayde Menso
Merel van Vroonhoven
Pauline Bottema-Sanders
Joost Farwerck
Ali Najafbagy
Charl Landvreugd