
Theater zonder grenzen
Festivalprogramma
Bekijk hieronder alle programma's die plaats vinden in Theater aan het Spui. Bekijk voor het volledige programma, inclusief o.a. een filmprogramma bij Filmhuis Den Haag, de festival website:
Agenda
Passe-partout
Met de passe-partout kun je alle voorstellingen in het No Limits Festival bezoeken met een mooie korting. Voor €85 zie je alles in Theater aan het Spui en het Filmhuis (met uitzondering van het Professionals Programme). Je ziet de voorstellingen CONTENT WARNING: weinig prikkels, Lived Fiction, Filmhuis x NLF: international shorts, BOUT!, Zer-Brech-Lich en Het leven is kort, net als ik.
NB: de Festival Opening is gratis toegankelijk, hier kun je uiteraard ook naartoe met je passe-partout, maar je ontvangt hier geen apart ticket voor. Het korte programma Dreaming Hands is ook gratis toegankelijk, maar door het tijdschema is het niet mogelijk om deze te bezoeken wanneer je op een avond naar beide grote voorstellingen op een avond gaat.
Professionals programma - masterclasses
Voortbouwend op de ervaringen uit Stopgap’s Lived Fiction zullen we tijdens deze sessie een reeks praktische en reflectieve opdrachten delen die co-creatieve benaderingen van audiodescriptie voor dans en theater introduceren.
Info & tickets →
Lucy Bennett (mede-artistiek directeur en choreograaf van Stopgap) en dansers uit Lived Fiction, Nadenh Poan en Jannick Moth, begeleiden je bij een boeiende, praktische verkenning van Stopgaps ‘Equitable Dance Practice’.
Info & tickets →
Toegankelijkheid
De voorstellingen zijn toegankelijk gemaakt met o.a. tolken Nederlandse Gebarentaal, audiodescriptie, boventiteling, een rustruimte en relaxed performances. Bekijk de losse pagina's van de voorstellingen om te zien welke toegankelijkheidsmiddelen beschikbaar zijn.
De voorstellingen spelen in Theater aan het Spui. Het theater is rolstoeltoegankelijk en heeft een aangepast toilet.
Voorbereidingsdocument
Thuis kan je alvast zien hoe je theaterbezoek eruit ziet door het voorbereidingsdocument te bekijken. Daarin vind je een plattegrond waarop alle prikkelrijke plekken zijn aangeven en zie je op foto's hoe de ruimtes eruit zien.
Filmpje
Er is ook een filmpje van hoe Theater aan het Spui eruit ziet van binnen. In anderhalve minuut krijg je een goede indruk van hoe het theater eruit ziet en hoe het er op een voorstellingsavond aan toe gaat.
Je bezoek
Bekijk voor de bereikbaarheid, veelgestelde vragen en andere praktische vragen over je bezoek deze pagina:
Je bezoek aan Theater aan het Spui
Er is meer mogelijk dan je denkt
Kunnen wij iets doen om jouw bezoek beter mogelijk, of makkelijker te maken? Laat het ons weten! Wij denken graag mee over de mogelijkheden. Stuur een e-mail naar onbeperkt@hnt.nl.
Onze kassa is ook (gratis) telefonisch bereikbaar voor doven, slechthorenden en mensen met een spraakbeperking. Ga daarvoor naar ons belportaal, daar vind je ook verdere uitleg:
HNTonbeperkt
De voorstellingen in het No Limits Festival worden toegankelijk gemaakt door HNTonbeperkt - een van de projecten die we kunnen doen met steun van donateurs en fondsen. Ook steunen? Bekijk de mogelijkheden. Lees meer over onze projecten op de pagina:
Theater voor iedereen
No Limits Festival zet theatermakers met een beperking in de spotlights en maakt deze voorstellingen maximaal toegankelijk voor bezoekers. We houden rekening en proberen zoveel mogelijk drempels weg te nemen (letterlijk en figuurlijk). Iedereen heeft recht op kunst en cultuur en door theater steeds toegankelijker te maken, laten we zien dat echt iedereen telt.
“Laten we er voor zorgen dat de cultuur van mensen met een beperking en haar rijke geschiedenis zichtbaar, gewaardeerd en beschikbaar zijn voor iedereen, met en zonder beperking.”
- Jess Thom, Touretteshero
Het festival is een samenwerking tussen No Limits Festival en Het Nationale Theater. Bekijk ook de website:
Nieuwsbrief
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van No Limits Festival en blijf op de hoogte van het programma, toekomstige edities en speciale programma's. Je kunt je inschrijven via onderstaand formulier:
