WAS (2+)

Casier & Dies
zo 26 okt
zo 26 okt 2025

Per week doen we in Nederland gemiddeld 3,6 keer de was. Arme papa's en mama's. Of is het maar net hoe je het bekijkt? Voor kinderen zitten de was, de wasmand én de wasmachine namelijk vol leven! Dat blijkt ook in WAS: een non-verbale voorstelling vol verbeelding, over de schoonheid en het spel in het alledaagse.

Na de voorstelling kunnen de kinderen zelf spelen in de theaterspeeltuin vol wasmachines, wasmanden, droogrekken en natuurlijk de was!

Er was was
er is was
er zal altijd was zijn
maar deze was is weer zo fris als ‘ie was

Over de makers

Dieske Krijnders studeerde dramatherapie en ontwikkelde een voorliefde voor bewegings- en improvisatietheater. Van 2014-2022 speelde zij met Karel Casier de succesvolle peuter- en kleutertheatervoorstelling Moes. Hiervoor ontvingen ze in 2017 de Zilveren Krekel:

"Moes blinkt uit door het wonder te zien in het kleine en alledaagse…" 

Met hetzelfde subtiele gevoel voor stijl en sfeer maakten ze nu WAS waarbij Karel het decor en de regie voor zijn rekening neemt.

Wim Lanser
Wim Lanser

Credits

spel en concept Dieske Krijnders | regie en decor Karel Casier | techniek Mark Verhoef

Inschrijven nieuwsbrief