Een Kleine Anatomie (4+)

De Dansers
zo 18 feb - 14:00
zo 18 feb 2024
14:00
  • zo 18 feb 2024
    14:00
    Theater aan het Spui, Den Haag
    Zaal 2

Mijn armen zijn langer dan de jouwe, dus ik kan jou van verder weg omduwen. Jij hebt hele kleine vingers om snel mijn veters los te friemelen. Jouw mond is het grootst, dus daar past een hele boterham in. Jouw hoofd is zo klein, dat het helemaal in mijn oksel kan verdwijnen. Mijn schouders zijn het breedst en jouw neus het grappigst.

En hoe zit dat eigenlijk van binnen? Is mijn honger groter dan de jouwe? Wie moet het hardst plassen? En als vrolijkheid een kleur zou hebben, is die dan bij iedereen anders? Vanuit livemuziek en dans beleven vier performers het lichaam van buiten én van binnen. Een Kleine Anatomie laat zien – en voelen – dat onze lichamen allemaal verschillend zijn. Soms passen ze perfect in elkaar, soms zit er net een dikke teen in de weg.

Credits

concept Anna Bentivegna, Yoko Haveman, Hans Vermunt | choreografie Josephine van Rheenen | livemuziek Hans Vermunt | spel Anna Bentivegna, Arturo Vargas, Hans Vermunt, Maxime Smeets