Ctrl-Z | Time Machine

Maak je bezoek aan Time Machine compleet met de interactieve workshop Ctrl-Z. Samen met de klas gaan leerlingen op onderzoek uit: zou jij je eigen fouten ongedaan maken?

In deze voorbereidende workshop worden leerlingen via interactieve opdrachten geconfronteerd met hun eigen denkprocessen én de invloed van de groep. Wanneer vertrouw je op je eigen intuïtie? Wanneer volg je de meerderheid? Hoeveel invloed hebben spijt, onzekerheid of angst op de keuzes die je maakt? En wat als je keuzes ongedaan kunt maken?

Door samen te experimenteren, te kiezen en te twijfelen, maken leerlingen alvast kennis met de centrale thema's uit Time Machine. De workshop bereidt hen niet alleen inhoudelijk voor op de voorstelling, maar nodigt hen ook uit om kritisch te kijken naar hun eigen gedrag, overtuigingen en besluitvorming.
  
Praktisch 
Duur: 1 lesblok (ca. 50 minuten) 
Locatie: op school, in het klaslokaal 
Uitvoering: door een HNT-theaterdocent 
Capaciteit: 1 klas per workshop 
Online materiaal, voorbereidende opdracht 

Voor scholen waar het niet lukt om een workshop in te plannen, of graag extra verdieping willen bieden, is er online materiaal met voorbereidende opdracht beschikbaar. Hiermee kunnen leerlingen alvast kennismaken met de thema's en vragen uit de voorstelling in hun eigen klaslokaal. 

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje

Toegevoegd:

Naar wensenlijstje

Inschrijven nieuwsbrief