Pyrrha gooit een steen

Olivier Diepenhorst | Emmie Kollau
wo 28 okt - 20:15
wo 28 okt 2026
20:15
  • wo 28 okt 2026
    20:15
    Theater aan het Spui, Den Haag
    Zaal 2
    Vanaf zo 17 mei 2026 - 12:00

Pyrrha gaat op pad en al dwalend door de puinhopen zoekt ze naar antwoorden bij de mensen die ze ontmoet. Ze maakt een muzikale, sprookjesachtige reis, die zich afspeelt vlak na de Tweede Wereldoorlog, maar Pyrrha’s vragen zijn onmiskenbaar actueel. Want: hoe ga je verder na een crisis, als alles hopeloos lijkt? Waar in godsnaam te beginnen? En wat kun je zelf doen?

Pyrrha zou wel iets kapot willen smijten, ware het niet dat alles al kapot is. Ze is net 19 geworden en heeft zin om eindelijk aan het echte leven te beginnen. Maar hier zit ze dan, tussen de smeulende resten van wat eens Europa was. Als ze de mensheid zo beziet, is ie hopeloos verloren. Hup, weg ermee! Of zijn er nog redenen te vinden om hoop te houden?

Pyrrha gooit een steen is een brutale monoloog gebaseerd op waargebeurde verhalen in regie van Olivier Diepenhorst en gespeeld door Sabine van Kuipers.

Credits

Spel Sabine van Kuipers | Regie Olivier Diepenhorst | Concept en tekst Emmie Kollau | Muziek Marit Oudshoorn | Decorontwerp Lisanne Bovee | Lichtontwerp Yuri Schreuders | Productie Een begin

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje

Toegevoegd:

Naar wensenlijstje

Inschrijven nieuwsbrief