Een tijd van liefde
-
vr 19 feb 202720:00Theater aan het Spui, Den HaagZaal 1
Rang 1 Normaal € 22,50 Jongeren t/m 30 jaar € 12,50 -
za 20 feb 202720:00Theater aan het Spui, Den HaagZaal 1
Rang 1 Normaal € 22,50 Jongeren t/m 30 jaar € 12,50
Een tijd van liefde begint waar het pijn doet: bij het einde. Van daaruit slingeren we terug in de tijd, naar de jaren ’90. Van dieptepunten naar hoogtepunten, en van onverschilligheid naar nieuwsgierigheid. Een tijd van liefde gaat naast de liefdesgeschiedenis van een Nederlandse vrouw en een Noord-Afrikaanse man, ook over de recente migratiegeschiedenis van Nederland. Hoe blijven we geïnteresseerd in elkaars verschillen, wanneer deze groter lijken dan de overeenkomsten?
Een zinderende mix van Arabische en westerse muziek pulseert door Een tijd van liefde. De composities van Yasper Molle (De dood van Benny Simons) vormen het kloppende muzikale hart. Samen met een liveband zorgen o.a. Dwight Breinburg (Café 749, De Grote Ricardo) en de acteurs voor een organisch, opzwepend geluid van liefde.
Credits
regie Shady El-Hamus | spel en muziek Shahine El-Hamus, ‘Ntianu Stuger | tekst Ashgan El-Hamus, Shady El-Hamus | compositie Yasper Molle | muziek Dwight Breinburg e.a. | decor Studio Dennis Vanderbroeck | kostuums Lotte Goos