Et cetera of Een begrepen kubieke meter van het heelal
-
do 11 dec 202520:30Zaal 3, Den HaagDe Constant Rebecqueplein 20-A
vrije plaatskeuze Normaal € 16,50 Jongeren t/m 30 jaar € 12,50
Twee theatermakers eten een broodje op een zonnig terras. De een is in de rouw om haar moeder, de ander is net bestolen van zijn horloge. Tijd voor een nieuwe voorstelling. Maar waarover?
Over iets kleins, vindt zij. Over iets dat naar niets verwijst: een kaal feit. Dat een hamer valt als je hem loslaat.
Ja, dat moet het zijn.
En wat hij wil?
Hij wil Tsjechov.
In Et cetera of Een begrepen kubieke meter van het heelal breken twee mensen hun hoofd over het leven. Wat is dat? Waar bestaat het uit? En wat is belangrijk?
BrugMan ontdekt het hele leven in 1 kubieke meter, maar had daar zelf niet op gerekend.
Over de makers
BrugMan maakt droogkomische, filosofische, talige voorstellingen zowel in het theater als op locatie. Ze zijn gefascineerd door de mens die de wereld probeert te begrijpen en te bezweren met taal.
Jurjen Zeelen (1997) en Dinda Provily (1996) leerden elkaar kennen tijdens hun studie aan de Amsterdamse Toneelschool en Kleinkunstacademie, waar zij in 2019 zijn afgestudeerd. Tijdens hun opleiding begonnen zij met het maken van voorstellingen. Ze schrijven, spelen en regisseren zelf en maken zowel in het theater als op locatie.
De afgelopen jaren heeft BrugMan voorstellingen gemaakt voor Het Amsterdamse Bostheater, Theater Altstadt Rotterdam en eigen producties, waaronder: Jammer dat we doodgaan, B O S en ÉÉN/DERDE.
Credits
concept, tekst en spel Jurjen Zeelen, Dinda Provily | eindregie Lara van Hoof | lichtontwerp Luc Huisman | in samenwerking met Podium Bloos | met dank aan Peter Vandemeulebroecke, Milan Sekeris met steun van Gemeente Breda e.a.