Elf manieren om de uitgang te vinden als kunst je achterna zit

Merel van Huisstede en Sanne Bet
do 2 apr - 20:30 - 21:30
do 2 apr 2026
20:30 - 21:30
  • do 2 apr 2026
    20:30 - 21:30
    Zaal 3, Den Haag
    De Constant Rebecqueplein 20-A

Elf manieren om de uitgang te vinden als kunst je achterna zit is een magisch-realistische voorstelling met bewegende illustraties van theatermaker Merel van Huisstede en illustrator en filmmaker Sanne Bet.

We leven in een therapiecultuur: van zelfhulpboeken, lifecoaches en rituelen tot aan AI-praatpalen, psychologen en psychotherapeuten. Er zijn talloze manieren om je angsten weg te jagen. Wat werkt, en wanneer word je misleid? De makers onderzoeken onze hedendaagse therapiecultuur met een knipoog en bieden daarbij nóg een vorm van troost en geluk: kunst.

Een nachtportier van een tweesterrenhotel probeert koste wat het kost haar geluk uit zichzelf te halen en haar angsten te verdrijven. Wanneer ze na allerlei rituelen en zelfhulpmethodes oog in oog staat met haar angsten, die in de kamers van het hotel verscholen zaten, probeert ze de uitgang van haar eigen doolhof te vinden.
Ondertussen vraagt ze zich ineens af hoe haar prullenbak zich nu voelt.

Credits

concept Merel van Huisstede, Sanne Bet | regie Merel van Huisstede | animaties en illustraties Sanne Bet | tekst Janneke Jansen, Merel van Huisstede | spel Iris Vlutters | licht en geluid Marieke Jongenelen | productie Gael Gawlinski 

Zet mij op de wachtlijst

Wensenlijstje

Toegevoegd:

Naar wensenlijstje

Inschrijven nieuwsbrief