Verderkijkserie | Theater aan het Spui en de Koninklijke Schouwburg
In de Verderkijkserie zie je acht theatervoorstellingen waarbij we altijd een inleiding geven vanuit een niet-westers perspectief. Je weet dus als geen ander het verhaal achter het verhaal. Deze inleiding biedt je de mogelijkheid om verder te kijken en je horizon te verbreden.
In veel gevallen organiseren we ook een maaltijd bij de voorstelling. Uiteraard gerechten uit het land dat aansluit bij de voorstelling die we gaan zien. Bij de inleidingen en de maaltijden ontmoet je jouw mede-verderkijkers. Een gezellige groep om samen het theaterseizoen mee te beleven.
Hieronder zie je alle voorstellingen uit de serie. De enige die nog niet online staat is Beckett en 50 cent op vrijdag 19 september.
Ga hier terug naar het overzicht van alle toneel- en danskijkseries.
Agenda
-
Mimi's Shebeen
Alesandra Seutin | KVS | PERPODIUMPoëtisch danstheater, geïnspireerd door Zuid-Afrikaanse zangeres Miriam MakebaThu 16 Oct -
NILA NL
Wissal AzizGnawa Festival 2025Sat 1 Nov -
PRESSURE POINT
Vanja RukavinaBosnisch-Nederlandse titelfavoriet Viktor leeft voor tennis, maar wordt ongewild speelbal van geopolitiek.Fri 14 Nov -
Soundos
Witte RuisSoundos heeft besloten zich te bevrijden van alle ruisWed 3 Dec -
A plastic state of mind
Het Nationale Theater - HNTjong | Gavin-VianoEen ode aan de kracht van de vrouw en sisterhoodFri 19 Dec -
Heartbeats
Theater Rotterdam | Nastaran Razawi KhorasaniThu 15 Jan -
Umm Kulthum door Marmoucha Orchestra
The Phonograph Changed MeEen unieke multimediale ervaring geïnspireerd door Umm KulthumTheater voor PalestinaFri 26 Sep