Meeuw toegankelijk

Kaarten met audiodescriptie

Meeuw van Het Nationale Theater is op vrijdag 4 december toegankelijk met audiodescriptie door een blindentolk met vooraf een meet-en-feel inleiding. Als je gebruik maakt van deze toegankelijkheidsmiddelen, bestel dan kaartjes via onderstaande knop. Bestel ook de kaarten voor je gezelschap op deze manier,

Kaarten met audiodescriptie

Kaarten met schrijftolk

Meeuw van Het Nationale Theater is op zondag 6 december toegankelijk met een schrijftolk en de LiveText bril. Als je gebruik maakt van deze toegankelijkheidsmiddelen, bestel dan kaartjes via onderstaande knop. Bestel ook de kaarten voor je gezelschap op deze manier,

Kaarten met schrijftolk

Kaarten met LiveText

Meeuw van Het Nationale Theater is op vrijdag 16 oktober toegankelijk met een LiveText bril in Den Haag en op 13 november in Eindhoven.
Op zondag 6 december kunt u gebruik maken van een LiveText bril én een schrijftolk. Voor tickets klik op de bestelink hierboven 'Kaarten met schrijftolk' en stuur een mail naar livetext@hnt.nl

16 oktober - LiveText bril in Den Haag


13 november - Meeuw met LiveText bril in Eindhoven (link beschikbaar na 1-9)

Prikkelwijzer beschikbaar

Een week na de première vind je hier de prikkelwijzer. In dit document worden per scène de belangrijkste momenten genoemd die voor sommige bezoekers als prikkelrijk ervaren kunnen worden.

About HNTUnlimited

A visible or invisible disability should not be a barrier to enjoying a visit to the theatre. Sometimes, the right support or adjustments are all that's needed to make a performance accessible.
This season, we offer a range of accessibility services and adaptations for selected performances, helping more people experience theatre in a way that works for them. We work closely with several specialist organisations to make this possible.

Learn more about HNTUnlimited

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist

Subscribe to the newsletter