Vrienden van Dorothy (welkom bij de gays)

Niek Barendsen
Fri 30 Apr and Sat 1 May
Fri 30 Apr 2027
and
Sat 1 May 2027

Een tijdreis langs 3000 jaar gay geschiedenis:
van Oscar Wilde tot Broke Back Mountain,
Van Plato tot Wim Sonneveld
Van Leonardo da Vinci tot George Michael,
Van de allereerste oergay tot de huidige premier.

Maar wie is toch die Dorothy met wie ze allemaal bevriend zijn?

Een satirische kijk op onbegrip en uitsluiting door de eeuwen heen tot op de dag van vandaag: de grotere vrijheid, maar ook het toenemend anti-homogeweld en internationale backlash.

Michiel en Niek spelen beroemde paren, doorsneden met hun persoonlijke verhalen en zoektocht naar de ware. Gaan ze die nog vinden, geven ze het zoeken op of gaan ze samen verder?

Vrienden van Dorothy verbindt geschiedenis en actualiteit, humor en ernst, het persoonlijke en het universele.

Over het team

Niek Barendsen schrijft en regisseert theater (Welkom in de Middeleeuwen, Huisjesmelkersshow) en televisie (Nieuw Zeer, CAST en de welkom-serie). Michiel Nooter, acteur, bekend van Klokhuis, Voetbalouders, Komt een man bij de dokter, Nieuw Zeer en CAST. Titus Tiel Groenestege is cabaretier (Frisse Jongens) en acteur (De Ploeg) en regisseur.

Credits

Acteurs Niek Barendsen, Michiel Nooter e.a. | Tekst en muziek Niek Barendsen | Regie Titus Tiel Groenestege

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist

Subscribe to the newsletter