Pan (8+)

MaxTak Muziektheater
Mon 19 Oct 15:00
Mon 19 Oct 2026
15:00
  • Mon 19 Oct 2026
    15:00
    Theater aan het Spui, Den Haag
    Hall 1
    From Sun 17 May 2026 12:00

Pan is een muzikale voorstelling over eenzaamheid versus vriendschap, maximale vrijheid versus macht. Losjes gebaseerd op het beroemde verhaal van Peter Pan. Over het recht om kind te zijn en het creëren van je eigen plek in een wereld die je soms liever anders zou wensen.

De ouders van Peet beschermen hun kind tegen alles wat het leven spannend maakt. Ze houden Peet dus zoveel mogelijk thuis. Peet, verlangend naar oneindig veel avonturen, speelt daarom dagenlang de game Neverland. Maar dan ineens wordt Peet het spel ingesleurd. Door een jongen met de naam Pan.

Het eiland Neverland belooft avontuur, spel en vrijheid. De enige regel is dat alles gaat volgens de regels van Pan. Daarom heeft hij ook echte volgelingen: de Bois. Zij volgen Pan in alles, maar Peet raakt steeds meer gevangen in deze “vrije” wereld.

Dan vaart er een stoere vrouw de kleine haven in, met een enorme boot: Jacky Haak. Peet ziet haar als de redder in nood, maar Jacky heeft zo haar eigen ambities. Want Neverland is een schitterend eiland om te verkopen aan een techmiljonair en eindelijk rijk en vrij te worden. Zeker als ze het eiland kan aanbieden zonder al die irritante, vieze kinderen.

Credits

Tekst: Ayden Carlo
Regie: Marije Gubbels
Spel: Nick Renzo Garcia, Lulu Streefkerk, Mike Zanting en Anna Podt
Muzikanten: Anoushka Elisa Mariën Garcia, Martin Grozdanoski
Composities: Leah Uijterlinde
Decor en kostuums: Leoni Pirenne

Put me on the waiting list

Wish list

Added:

To wishlist

Subscribe to the newsletter