AF (8+)

Theatergroep De Horde
Sun 19 Oct 14:00
Sun 19 Oct 2025
14:00
  • Sun 19 Oct 2025
    14:00
    Theater aan het Spui, Den Haag
    Hall 2

Stel je voor: je bent even weg. Niet écht weg natuurlijk, maar ‘AF’. De wereld draait door, maar jij belandt in een eigen bubbel die je alleen begrijpt als je er zelf bent. In die bubbel gebeurt niks en alles tegelijk. Alles is groot of paars, er is rockmuziek en K-pop. 

In AF neemt theatermaker Eileen Graham je mee naar een droomwereld waar je mag verdwalen. Samen met muzikant Enzo Coenen mixt ze decor, muziek en tekst tot een voorstelling die voelt als een vreemde dagdroom, maar dan op het toneel. 

Voor iedereen die soms even ‘AF’ wil zijn: naar een plek waar niemand je kan storen.

Festival De Betovering

 

Deze voorstelling is te zien tijdens Festival De Betovering in de herfstvakantie! Van vrijdag 17 t/m zaterdag 25 oktober zie je de leukste familievoorstellingen. Ben je benieuwd wat er allemaal te zien is?

Bekijk programma

Over Eileen Graham

Eileen Graham (1995) is actrice en theatermaker, en de helft van de veelbelovende theatergroep coupdeboule. Haar werk is vol lef, humor en plezier, en dat past perfect bij de manier van theatermaken van De Horde, waarin verschillende vormen samenkomen en alles wat er gebeurt zichtbaar is voor het publiek.

Credits

spel Eileen Graham
muziek Enzo Coenen
regie Ramses Graus
beeld Mike Nicolaassen

Put me on the waiting list

Subscribe to the newsletter