Directie & Medewerkers

Directie
Directeur Theater Cees Debets
Zakelijk Directeur Lidy klein Gunnewiek 
Artistiek leider Eric de Vroedt

Mail naar het directiesecretariaat voor contact met een van de directieleden.

Artistiek bureau
Hoofd artistiek bureau & dramaturg Remco van Rijn
Medewerker planning en beleid Laura van Zuijlen
Productieleiders Monique Koppers, Hans Nass, Fred van de SchildeLowie Smink en Floor van Hees.
Medewerker productie Mirjam Overdevest
Dramaturgen Karim Ameur, Martine Manten en Willemijn Barelds.
Medewerker artistiek bureau Erna van den Berg

Regisseurs
Eric de Vroedt, Noël Fischer, Theu Boermans, Daria Bukvić, Jeroen De Man, Casper Vandeputte en Sadettin Kirmiziyüz.

Acteurs
Bram Coopmans, Tamar van der Dop, Hein van der Heijden, Sallie Harmsen, Hannah Hoekstra, Joris Smit, Bram Suijker, Betty Schuurman, Jaap Spijkers, Vincent Linthorst, Antoinette Jelgersma, Mark Rietman, Stefan de Walle, Romana Vrede en Yela de Koning.

NTjong
Artistiek leider Noël Fischer
Zakelijk leider NTjong Ulrike Söbbeke

Afdeling Programmering en Programma’s
Manager Programmering & Programma's Marijtje Pronk
Programmeur grote zaal Koninklijke Schouwburg Marijtje Pronk
Programmeur Miel van Teijlingen
Curator Zaal 3 & 4 John de Weerd 
Assistent-programmering Liesbeth Simons
Programma medewerkers Rehana GangaErna van den BergLaura van ZuijlenPaul SlangenSaartje Oldenburg en Willemijn Haasken.
Culturele verhuur Wilma Heerings

Afdeling Marketing
Hoofd marketing Margot Generé
Marketing medewerkers Rio van der Oest (datamarketeer), Martijn Westerop, Claire de Winter, Yara van der Putte, Marjolein de Jong, Tanja Verkaik (content medewerker), Ilja Kievit, Rosalie Koen, Alyssa Thiele, Demi van de Worp en Marije Bettonviel.

Afdeling Educatie
Hoofd Educatie Muriël Besemer
Zakelijke coördinatie Educatie Leo Sterrenburg
Medewerker Educatie Voortgezet Onderwijs Lejo De Hingh en Dimphna van Kempen.
Medewerker Educatie Primair Onderwijs Iselin van Duuren en Lotte de Leeuw.
Planning en productie Pim Janssen
Marketing en publiciteit educatie Celine Bosman en Rosalie Koen.
Medewerker educatie en HNT jongerenredactie Sebastiaan van Loenen

Team Kaartverkoop & informatie
Neem direct contact op met de kassa
Coördinator kaartverkoop Mariska van Wezel
1e medewerker kaartverkoop Janneke den Ouden
Medewerkers kaartverkoop Rixt Mekenkamp, Ninke Overbeek, Frauke van Opstal, Corine Zevenster, Marleen van der Houwen, Thomas van der Want, Bo Derks en Dieuwke Lefeber.

Stafafdeling Officemanagement & HRM
Secretariaat Michaela Sormani en Marianne Hilkhuijsen.
HR-adviseur Jacqueline van Boheemen

Funding, Business
Funding, relaties & sponsoring Vera Seriese
Vrienden van HNT Martijn Westerop
Fondsenwerving John de Weerd
Coördinator Business Wilma Heerings
Medewerker Commerciele Activiteiten & Dienstverlening Adinda Pluimer en Saskia Malanczuk.

Afdeling Financiën & Control
Mail voor facturenborderellen en overige zaken.
Hoofd Financiën & Control Sandra Kommeren
Projectcontroller Willem Hijdra en Angela Schrama-Klootwijk.
Salarisadministratie Daniel Oppenhuizen 
Medewerker Financiële Administratie Michael Hongerbron, Paula Laurier, Jennifer Craane, Michael Ramautar en Aruna Ramdjanamsingh.

Afdeling techniek
Hoofd techniek Alphons Verhallen
Alle contactgegevens per locatie

Coördinator techniek Glenn Neyndorff, Michiel Ros
Werkvoorbereider Lisanne van de Kuijt Hendriks, Djurre van de Vlekkert
1e Inspiciënt Gerco Kolthof, Joop Spies, Paul in het Veld, Jan Harm Wagner
Inspiciënt Berry Lemmen, Anthi Bel, Marten de Groot, Michelle de Vries, Iain Hoeffnagel, Joost Eekhof, Niels van Elten, Maus Hendriks, Maik van der Horst, Daniel Kok, Michel Langezaal, Leroy van der Spek, Lex Verkade, Marieke Visser, Bob van der Weerden, Lambert Zweekhorst, Willie Caspers, Lukas Tulkens, Ivo Pas, Lennert Esser, Robbert Weinen, Marco Alibux, Bart de Lange, Duco Sebel, Thijs Wibier, Alexander Kramer, Elise Lafeber en Bram van Mieghem.

Decoratelier
Hoofd decoratelier Ruud Brouwer
Medewerker Decoratelier Ronald van Rijn, Dennis de Reijer, Maite Kraigl, Hans Spinnler, Krijn Peters en Angelique Miedema (runner).

Kostuumatelier
Hoofd Kostuumatelier Iris Elstrodt
Medewerker Kostuumatelier Amanda van Marion, Peter van der Meer, Daan Wieman, Suet Huy Yung-Ho en Kiswati van Keulen (kleedster).

Afdeling Facilitair & ICT
Hoofd facilitair & ICT Egbert Mellema,
Medewerker ICT Humberto Ramos
Medewerker gebouwen Rian Brak
Facilitair / technisch medewerker Jeroen Feelders en Vincent Kok.
Facilitair medewerker Jelle Dalm en Sander van den Akker.

Team Risicomanager & Projectleiders
Risicomanager Lex Boere

Publieksservices & Horeca
Hoofd Publieksservices Gonny Hogervorst
Locatiemanager Sylvia Nobel, Esther Noteboom, Germaine Ligthart, Jamy Olfers, Iris Ommering, Bruno Kersbergen en Sandra van Egmond.
Theaterdienst Louis van den Brink, Tim Dietz, Dieuwke le Feber, Nik van den Berg, Andrea Versteeg en Marianne de Vogel.
Medewerker Publieksservices Max Weel, Brechje Weerd, Pim Koppen, Mohammed Ziani, Eric Peter, Eddy Charon de Saint Germain, Tim Dietz, Dominique Dutre, Hugo van Eck, Lars Heeringa, Anne de Jong, Vicky Kratz, Ayesha van Leeuwen, Donna van der Meer,
Michiel Ommering, Marianne de Vogel, Teun Peter Walters, Anna Pinna, Isabel van Emst, Jamy Spierings, Sebastiaan Simoen, Erica van der Valk, Luna Knippenberg, Mariska Vukkink, Vin Mercelina, Ewijn Lammertink, Nathalie van Ek, Natasja Ramnarine, Sanne Busscher, Roosmarijn Vriethoff, Carolien Lamijn, Annabel Rog, Fariel Riasatali, Maia de Graaf, Lindsey Marce, Femke van Hout, Mirjam Teunissen, Oote van Ruiten, Nadine de Reuver en Mebrahtom Fesseha.

Receptie
Sameer Soekhai, Tim Dietz, Rob Poorter, Gerard Alkemade, Annelies van der Bie, Iris Ommering, Eva van der Heijden, Irma Oostermeyer en Brechje Weerd.