Directie & Medewerkers

Directie

Directeur Theater Cees Debets
Zakelijk Directeur Lidy klein Gunnewiek 
Artistiek leider Eric de Vroedt

Mail naar het directiesecretariaat voor contact met een van de directieleden.

Artistiek bureau

Hoofd artistiek bureau & dramaturg Remco van Rijn
Ensemble coördinator Julie Peters
Medewerker planning en beleid Laura van Zuijlen
Hoofd Productie & Planning Lowie Smink
Productieleiders Monique Koppers, Fred van de Schilde en Floor van Hees.
Medewerker productie Mirjam Overdevest
Dramaturgen Karim Ameur, Martine Manten en Willemijn Barelds.
Medewerker artistiek bureau Erna van den Berg

Regisseurs

Eric de Vroedt, Noël Fischer, Theu Boermans, Daria Bukvić, Jeroen De Man, Casper Vandeputte en Sadettin Kirmiziyüz.

Acteurs

Bram Coopmans, Tamar van der Dop, Hein van der Heijden, Joris Smit, Bram Suijker, Betty Schuurman, Jaap Spijkers, Vincent Linthorst, Antoinette Jelgersma, Mark Rietman, Stefan de Walle, Romana Vrede en Yela de Koning.

NTjong

Artistiek leider Noël Fischer
Zakelijk leider NTjong Ulrike Söbbeke

Afdeling Programmering en Programma’s

Manager Programmering & Programma's Marijtje Pronk
Programmeur grote zaal Koninklijke Schouwburg Marijtje Pronk
Programmeur Miel van Teijlingen
Curator Zaal 3 & 4 John de Weerd 
Assistent-programmering Liesbeth Simons
Programma medewerkers Rehana GangaErna van den BergLaura van ZuijlenPaul SlangenSaartje Oldenburg en Willemijn Haasken.
Culturele verhuur Wilma Heerings

Afdeling Marketing

Hoofd marketing Margot Gerené
Marketing medewerkers Rio van der Oest (datamarketeer), Martijn Westerop, Claire de Winter, Yara van der Putte, Marjolein de Jong, Tanja Verkaik (contentmedewerker), Ilja Kievit, Rosalie Koen, Alyssa Thiele, Demi van de WorpMarije Bettonviel en Daan Valkhof.

Afdeling Educatie

Zakelijke coördinatie educatie Leo Sterrenburg
Planning en administratie Frauke van Opstal
Medewerker educatie Voortgezet Onderwijs Lejo De Hingh en Dimphna van Kempen.
Medewerker educatie Primair Onderwijs Iselin van Duuren en Lotte de Leeuw.
Medewerker educatie en HNT jongerenredactie Sebastiaan van Loenen
Productieleider educatie Saly Ndoye

Team Kaartverkoop & informatie

Neem direct contact op met de kassa
Hoofd kaartverkoop Mariska van Wezel
1e medewerker kaartverkoop Janneke den Ouden
backoffice medewerker Rixt Mekenkamp

Stafafdeling Officemanagement, HRM & Sales

Secretariaat Michaela Sormani en Marianne Hilkhuijsen.
Stafmedewerker sales Hans Nass
HR-adviseur Jacqueline van Boheemen

Funding, Business

Funding, relaties & sponsoring Vera Seriese
Vrienden van HNT Martijn Westerop
Fondsenwerving John de Weerd
Coördinator Business Wilma Heerings
Medewerker Commerciele Activiteiten & Dienstverlening Adinda Pluimer en Saskia Malanczuk.

Afdeling Financiën & Control

Mail voor facturenborderellen en overige zaken.
Hoofd Financiën & Control Robert Spillenaar

Afdeling techniek

Hoofd techniek Alphons Verhallen
Alle contactgegevens per locatie
Coördinator techniek Glenn Neyndorff, Michiel Ros
Werkvoorbereider Lisanne van de Kuijt Hendriks, Djurre van de Vlekkert

Decoratelier

Hoofd decoratelier Ruud Brouwer

Kostuumatelier

Hoofd Kostuumatelier Iris Elstrodt
Medewerker Kostuumatelier Amanda van Marion, Peter van der Meer, Daan Wieman, Suet Huy Yung-Ho en Kiswati van Keulen (kleedster).

ICT & Facilitair

Hoofd ICT Egbert Mellema,
Medewerker ICT Humberto Ramos
Hoofd Facilitair Jeroen Feelders
Medewerker gebouwen Rian Brak
Facilitair / technisch medewerker Vincent Kok.
Facilitair medewerker Jelle Dalm en Sander van den Akker.

Team Risicomanager & Projectleiders

Risicomanager Lex Boere

Publieksservices & Horeca

Hoofd Publieksservices Gonny Hogervorst
Hoofd horeca Sylvia Nobel
Locatiemanager Esther Noteboom, Germaine Ligthart, Cecille Gelpke, Jamy Olfers-Wassing, Iris Ommering, Bruno Kersbergen en Sandra van Egmond

Raad van toezicht

De heer P.M.M.H. Heijnen (voorzitter)
De heer C. Menso
De heer J.G.A. Bruinsma
Mevrouw H. Buyne
De heer S. Harchaoui
Mevrouw M. van Zuijlen
De heer J. Lintsen