Paradijs aan het Einde
-
do 8 jun 202320:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
vrije plaatskeuze Normaal € 18,50 Jongeren t/m 30 jaar € 15 -
vr 9 jun 202320:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
vrije plaatskeuze Normaal € 18,50 Jongeren t/m 30 jaar € 15 -
za 10 jun 202320:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
vrije plaatskeuze Normaal € 18,50 Jongeren t/m 30 jaar € 15 -
zo 11 jun 202315:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
vrije plaatskeuze Normaal € 18,50 Jongeren t/m 30 jaar € 15 -
zo 11 jun 202320:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
vrije plaatskeuze Normaal € 18,50 Jongeren t/m 30 jaar € 15 -
wo 7 jun 202320:00Locatievoorstellingen, Den HaagHet Puntje
Praktische informatie en toegankelijkheid
In den beginne was er zand. In volstrekte gelijkwaardigheid leven de vier eerste mensen een zalig, zanderig bestaan in hun woestijn-paradijs. Wanneer Eva een appel krijgt aangeboden met de belofte dat ze 'God’ wordt als ze hem eet, wordt het idyllische leven van de paradijsbewoners onherroepelijk overhoop gehaald. Gedurende één misselijkmakende dag vol twijfels en openbaringen ontspint zich een drama van Bijbelse proporties, waarin een gezamenlijke toekomst misschien wel net zo onmogelijk is als terugkeren naar het paradijs van toen. Want wanneer wordt het collectief geofferd voor het individu? Wat gaat er verloren als we niet meer aan elkaar gelijk zijn? En herkennen we het paradijs eigenlijk wel, als we erin zitten?
●●●● Als er een prijs zou zijn voor het leukste, nieuwe, jonge, veelbelovende collectief, dan zou die gaan naar Collectief Blauwdruk.
In de media
"Paradijs Aan Het Einde is een fraai sluitstuk van de Privilege-trilogie, een even hilarische als bloemrijke en rake zedenschets." - Theaterkrant, keuze van de criticus
"Het jonge Collectief Blauwdruk herschreef een bijbels drama van Vondel tot een schuimende cocktail." - ●●●● NRC
Praktische informatie
Toegankelijkheid
- voorstelling is op het strand er moet 600 meter worden gelopen over het strand naar strandtent het Puntje. Er moet daarna 400 meter worden gelopen door het zand om de voorstelling te zien. De voorstelling is niet goed toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten.
- Mocht je slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten dan willen wij voorstellingsbezoek mogelijk maken. Hiervoor hebben wij twee strandrolstoelen per voorstelling beschikbaar. Wil je hier gebruik van maken neem dan contact op met kassa@hnt.nl.
Bereikbaarheid
Het Puntje is de aller-noordelijkste strandtent van Scheveningen. Gelegen op een naaktstrand direct aan het prachtige duin- en natuurgebied Meijendel.
OV & Auto:
Als je met het het openbaar vervoer komt, neem je bus 21/23 of tram 1/9 richting Scheveningen Noord. Daarna stap je uit bij de laatste halte Zwarte Pad. Kom je met de auto dan is parkeerplaats Zwarte Pad het dichtste bij. Wees vroeg, want bij lekker weer staat de parking al vroeg vol. Het laatste stuk is 20 minuten lopen in noordelijke richting over het strand.
Fiets:
- Vanaf Den Haag:
Fiets via de Pompstationweg langs de watertoren rechtsaf (of via de Harstenhoekweg bij de watertoren linksaf) Meijendel in. Nog geen 5 minuten na de watertoren vind je aan je linkerhand de fietsenstalling. Vanaf daar is het nog maar 5 minuten lopen naar het strand. - Vanaf Wassenaar:
Vanaf Boerderij Meijendel volg je de bordjes Scheveningen tot het naaktstrand staat aangegeven, daar zie je meteen de fietsenstalling
Eten
Er kan gegeten worden voorafgaand aan de voorstelling bij strandtent Het Puntje. Zij voeren de reguliere kaart. Reserveren hiervoor is niet mogelijk.
Credits
Van Collectief BLAUWDRUK | Concept, tekst en spel Dinda Provily, Tijn Panis, Romijn Scholten en Bram Walter | Creatief producent Emma van Zandvoort | Eindregie Matthijs IJgosse | Tekstbegeleiding Joachim Robbrecht | Met dank aan Het Amsterdamse Bostheater, Festival Karavaan, Janivo Stichting, Gemeente Alkmaar, Het Nationale Theater, Fonds Podiumkunsten, Lira Fonds, Gravin van Bylandt Stichting, Prins Bernhard Cultuurfonds