Wie is wie?
Raad van Toezicht
Voorzitter Jozias van Aartsen
Raadsleden Pauline Bottema-Sanders, Joost Farwerck, Bercan Günel, Charl Landvreugd, Ali Najafbagy en Merel van Vroonhoven
Meer informatie over onze Raad van Toezicht >
Directeur-bestuurders
Directeur Theater Cees Debets
Directeur Zakelijk Lidy klein Gunnewiek
Artistiek Leiders
Artistiek leider Het Nationale Theater Eric de Vroedt
Artistiek leider HNTjong Noël Fischer
Meer informatie over onze artistiek leiders >
Mail naar het directiesecretariaat voor contact met de directeur-bestuurders of artistiek leiders.
Directiesecretariaat
Officemanager Michaela Sormani
Directiesecretaris Naomi Rosekrans-Navon
Staffunctionaris Risicomanagement, Controle en Compliance Robert Spillenaar
Het Nationale Theater
Artistiek leider Eric de Vroedt
Zakelijk leider Rachel Feuchtwang
Dramaturgen Willemijn Barelds en Remco van Rijn
Ensemblecoördinator Julie Peters
Artistiek medewerker Chyramain van Kempen
Programmamakers Erna van den Berg en Paul Slangen
Boekingen, Tourneeplanning en Partnerschappen Joost de Kleine Beek
Regisseurs Saman Amini/Black Sheep Can Fly, Eline Arbo, Belle van Heerikhuizen, Nina Spijkers, Eric de Vroedt en Erik Whien
Ensemble Soumaya Ahouaoui, Mariana Aparicio, Emma Buysse, Bram Coopmans, Tamar van den Dop, Hein van der Heijden, Antoinette Jelgersma, Fjodor Jozefzoon, Yela de Koning, Rick Paul van Mulligen, Mark Rietman, Esther Scheldwacht, Betty Schuurman, Joris Smit, Jaap Spijkers, Romana Vrede en June Yanez
Meer informatie over ons ensemble >
HNTjong
Artistiek leider Noël Fischer
Zakelijk leider Anne-Marie Geldhof
Projectleider HNTjong Isaura Sanwirjatmo
Dramaturg Martine Manten
Productieleider Fred van de Schilde
Marketeer Daan Valkhof
Regisseurs Noël Fischer, Dimphna van Kempen, Eva Line de Boer, Loek de Bakker, Gavin-Viano en Casper Vandeputte,
Programmering
Manager programmering en programmeur Zaal 3 John de Weerd
Programmeurs Miel van Teijlingen, Mark Kalsbeek, Daan Valkhof, Rehana Ganga en Nadine van Pinxteren
Assistent-programmeur Alberto Quirico
Educatie en Interactie
Programmaleider Lotte de Leeuw
Zakelijk coördinator Hanna van de Ven
Educatiemakers Ashley Boermans, Dimphna van Kempen, Iselin van Duuren, Lotte de Leeuw, Tim Lafeber en Martha Villada Márquez
Programmamaker Laura van Zuijlen
Planning en administratie Frauke van Opstal
Productie Educatie Eva van Dieën
Marketeer Moniek Valstar
HNTonbeperkt
Programmaleider Willemijn Haasken
Productie Thomas van der Want en Eva van der Weerd
Marketeer Martijn Westerop
HNTdemotor
De HNT jongerenafdeling
Damien Kessler, Nada Ababou, Lotte Jongma, Innanah Hanna, Maya Touray, Yiwen He
Marketing en Development
Manager marketing en development Monique Rutten
Marketing
Teamleider programmering Rio van der Oest
Marketeers programmering Nadine van Pinxteren, Macy Pole en Ben Terwel
Marketeers producties Laura Reijnders en Koen Waanders
Marketeer HNTjong Daan Valkhof
Marketeer diversiteit en inclusie Martijn Westerop
Marketeer educatie en interactie Moniek Valstar
CRM en e-mail marketeer Claire de Winter
Storyteller Jeroen van der Hulst
Content marketeer Jamie Jonker
Algemeen publiciteit@hnt.nl
Ben je van de pers? Bekijk hier hoe je het beste met ons in contact komt.
Development
Particuliere begunstigers Martijn Westerop, Elsbeth de Witt Wijnen en Shannon Bontekoe
Verhuur en evenementen Adinda Pluimer en Saskia Malanczuk
Algemeen events@hnt.nl
Kaartverkoop en Publieksservice
Hoofd kaartverkoop en publieksservice Bo Derks
Kassamedewerkers Nik van den Berg, Dieuwke le Feber, Rachel van Koesveld, Esmeralda Koster, Lieze Lutz, Juna Snik, Timo Walhof, Corine Zevenster
Service algemeen service@hnt.nl
Productie en Techniek
Manager productie en techniek Anke Wirken
Productie
Hoofd productie Wilma Heerings
Productieleider stadsvieringen en programmering Stephanie Soemanta
Productieleider educatie Eva van Dieën
Productieleiders Floor van Hees, Rodney Verhoeven en Fred van de Schilde (HNTjong)
Productiemedewerker Brechje Weerd
Runner Angelique Miedema
Techniek
Hoofd techniek theaters Tamara Tanamal
Technisch werkvoorbereider Koninklijke Schouwburg Anthi Bel
1e inspiciënt Koninklijke Schouwburg Bart de Lange
Technisch werkvoobereider Theater aan het Spui Berry Lemmen
Technisch werkvoorbereider Zaal 3 Robin van den Berg
Hoofd Techniek Producties Iain Hoeffnagel
1e inspiciënten Paul in het Veld en Jan Harm Wagner
Inspiciënten Marco Alibux, Robin van den Berg, Wil Caspers, Niels van Elten, Lennart Esser, Bram van Gameren, Marten de Groot, Ramses Guurink, Daniel Kok, Alexander Kramer, Lucas Lambregtse, Berry Lemmen, Ivo Pas, Milan Stijnman, Daan Terhorst, Lukas Tulkens, Koen Veldman, Marieke Visser, Bob van der Weerden, Robbert Weinen, Sanne Willekes, Nick de With, Alexander Köppel, Stephan Dekkers, Pavlo Abramenko
Alle contactgegevens per locatie >
Decoratelier
Hoofd decoratelier Ruud Brouwer (decorateur)
Eerste medewerker Ron van Rijn (timmerman/lasser/metaalbewerker)
Medewerkers Mick Krispijn (timmerman/lasser/metaalbewerker), Maite Kragl (decorateur/shaper) en Jelle Krug (timmerman/lasser/metaalbewerker)
Kostuumatelier
Hoofd kostuumatelier Iris Elstrodt
Eerste medewerker Stef Krull
Medewerkers Amanda van Marion, Marijne Addink en Kiswati van Keulen
HRM
HR-adviseurs Jacqueline van Boheemen en Anniek Kramer (tijdelijk)
Financiën
Hoofd financiën Michael Ramautar
Facturen Facturen@hnt.nl
Borderellen Borderel@hnt.nl
Contracten Contracten@hnt.nl
Facilitair
Hoofd Facilitair Jeroen Feelders
Huismeester Koninklijke Schouwburg Marius Hamaker
Huismeester Theater aan het Spui en de Kerkstraat Jimmy Ramkhelawan
Gebouwbeheer Peter van Bogget
Conciërge Eric Moevi Akue
Receptiemedewerkers Gerard Alkemade, Ingrid Blom, Tim Dietz, Quirina van Hof, Gerdine Jaarsma, Anne de Jong, Pim Koppen, Safiek Lall Mohamed, Miranda van Lith, Jerom Meeus, Christiane Niepel, Irma Oostermeijer, Milan Ypema
Horeca en Ontvangst
Locatiemanager Koninklijke Schouwburg Yentl Tuhuteru
Locatiemanager Theater aan het Spui Sandra van Egmond
Locatiemanager Zaal 3 Sanne Rietveld
Het Nationale Theater is aangesloten bij Mores.online.