Trojan Wars genomineerd voor Nederlands Theater Festival
De jury:
“Trojan Wars van HNTjong is een overrompelende monsterproductie die de toeschouwers vijf uur lang alle hoeken van het theater laat zien. In een rijgdraad aan rauw-poëtische dialogen, massale groepschoreografieën, abstracte bewegingssequenties en ingeleefde monologen bedienen de makers zich van alle registers van hun ambacht. Trojan Wars is een groot theaterfeest dat genadeloos onder je huid kruipt. Tegelijkertijd laten de makers zien hoe politiek gekonkel en machtsspelletjes oorlogen kunnen ontketenen. Trojan Wars is daarmee tijdloos én razend actueel.“
Uiteraard feliciteren wij ook van harte alle andere genomineerde voorstellingen. We zijn ontzettend blij de volgende genomineerden nog te tonen in onze zalen:
- Girls & Boys - Toneelgroep Oostpool (13 september in de Koninklijke Schouwburg)
- Lady Chatterley’s Lover - toneelgroep Amsterdam (1 t/m 3 december in Theater aan het Spui)
Nieuwe voorstellingen van genomineerde makers bij Het Nationale Theater
- Regisseur Erik Whien - nu genomineerd met de voorstelling Slachthuis Vijf - maakt volgend seizoen bij Het Nationale Theater de voorstellingen Every Brilliant Thing & Happy Days.
- Noël Fischer (Trojan Wars) maakt volgend seizoen de voorstellingen QUEER PLANET en Erik of 't Kleine Insectenboek.